Ріттер Спорт.

Ріттер Спорт.

Випускається під німецької торгової маркою «Ritter Sport», шоколад легко дізнатися по унікальній формі упаковки. Квадратна плитка, поділена на 16 маленьких квадратиків, стала візитною карткою бренду, впізнаваною серед гурманів по всьому світу. Оригінальний шоколад “Ріттер Спорт” купити оптом пропонує компанія «МДК Продукт». У нас ласощі представлено в асортименті сортів за доступними цінами.

Шоколад, створений Натуральное какао зі смаком.

Шоколад німецької торгової марки пройшов тривалу еволюцію розвитку. Спочатку кондитери випускали класичну молочну плитку, яку незабаром доповнили різновидами з малиновим, апельсиновим, ромовим наповнювачем. Сьогодні під відомою торговою маркою випускається ласощі в асортименті 28 сортів. Що робить його унікальним? Секрет успіху розкрито:

Випускається під брендом шоколад підтверджує якість успішним проходженням сертифікації в Німеччині, а також Міжнародної організації по сертифікації; Для виробництва шоколаду збираються боби з плантацій, контрольованих компанією; У складі відсутні барвники, ароматизатори. Всі інгредієнти виключно натуральні; Компактна форма дозволяє зручно розташувати плитку в кишені будь одягу; Компанія першою почала використовувати упаковку Knick-Pack легко відкривається швом для зручнішого вживання; В асортименті є 4 сорти ласощі для діабетиків на основі мальтіта; Упаковки підлягають вторинній переробці.

Гідно був оцінений продукт і в Київ. За результатами експертної оцінки, плитки визнані одними з найбільш натуральних, в складі яких відсутні какао-порошок, пальмове, кокосове масла. Це робить товар марки безпечним для вживання дітьми і дорослими.

Фірмові ласощі недорого.

На шоколад Ritter Sport ціна в інтернет магазині «МДК Продукт» залишається однією з найбільш вигідних. Щоб у цьому переконатися, достатньо просто заглянути в каталог: до кожного сорту вказана вартість. Товар ми пропонуємо замовити оптом, завдяки чому ви отримуєте можливість купувати за низькими цінами оригінальні блоки для споживання або подальшої роздрібного продажу. Можлива доставка товару по всій країні.

Updated: May 6, 2020 — 9:11 am

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jasa Backlink PBN